STRONA GŁÓWNA


Rewelacyjni Absolwenci ZSBiRR - 2015


"(...) Osiągnęliście cel, który wyznaczyliście sobie cztery lata temu. Dziękuję Wam wszystkim za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły oraz godne reprezentowanie Budowlanki. Podziękowania składam także nauczycielom i wychowawcom, którzy pomogli Wam w zrealizowaniu planów, wspierali Was we wszystkich przedsięwzięciach. To oni pokazali Wam właściwą drogę.
Wasza determinacja w dšżeniu do sukcesu sprawiła, że jesteśmy w gronie najlepszych szkół technicznych w Polsce. Wasze sukcesu w Olimpiadach: Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, Wiedzy Umiejętności Rolniczych – Blok Architektura Krajobrazu oraz Geodezji i Kartografii, budzą u mnie wielki szacunek.
Niech motto: „…Bądź pogodny. Dąż do szczęścia…” - będzie towarzyszyło wam w dorosłym życiu.
Życzę Wam właściwych wyborów życiowych i zawodowych oraz powodzenia w zbliżających się egzaminach. Dziękuję także Rodzicom, których wkład w Wasz rozwój był i jest nieoceniony".

Gabriela Skotarek oraz Jan Reichel - Zarząd Rady Rodziców - za uzyskanie najlepszych wyników w nauce oraz ich sukcesy, nagrodzili uczniów dyplomami oraz bonami zakupowymi w jednej z sieci.
W tym roku w Galerii najlepszych uczniów znaleźli się: Tomasz Stosiek (technik budownictwa – finalista OWiUB, świadectwo z wyróżnieniem), Krystian Targosz, Kamil Reichel, Łukasz Stokłosa (technik geodeta - Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej, świadectwa z wyróżnieniem), Martyna Błaszczok (technik architektury krajobrazu - laureatka Olimpiady Wiedzy Rolniczej – Blok Architektura Krajobrazu, świadectwo z wyróżnieniem), Magdalena Marcisz, Anna Petrzyk oraz Emilia Faron (świadectwa z wyróżnieniem).